Forum VM-news

Redakcyjne forum gazety VM-news

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-04-18 13:29:28

kszytomek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 5
Punktów :   

Wywiad nr 4- as_Przestworzy(2)

1. Czy przed sezonem spodziewałeś się że ten sezon będzie wielkim pasmem sukcesów? Dotarłeś do półfinału pucharu, jesteś jednym z najpoważniejszych kandydatów do awansu do 1 ligi. Spodziewałeś się tego?

Szczerze to jestem bardzo zaskoczony wynikami, które osiągnąłem w tym sezonie (a jeszcze się nie skończył...). Na początku tego sezonu, po wyjęciu dwóch zawodników ze szkółki, liczyłem na spokojne utrzymanie w swojej lidze i w miarę dobry wynik w Pucharze Polski. Pierwsze mecze potwierdzały moje przypuszczenia, ponieważ sporo meczów wygrywałem ale dopiero w tie breakach. Wydaje mi się jednak, że jedna decyzja w czasie sezonu zmieniła grę mojego zespołu na lepsze - sprzedaż jednego z wypromowanych zawodników na początku sezonu i zastąpienie go doświadczonym rezerwowym. Okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo rozpocząłem znakomitą passę, która trwała aż do meczu półfinałowego Pucharu... Teraz mam zamiar powalczyć o 2 pozycję w lidze i... prawdopodobnie spokojnie przygotowywać się do kolejnego sezonu w 2 lidze, gdyż raczej jeszcze się nie zdecyduje na awans w tym momencie.

2. Czy w związku z tym sprzedaż składu sprzed kilku sezonów wpłynęła na Twoją obecną postawę i wyniki?

Słyszałem kilka opinii, że gdybym kilka sezonów temu nie sprzedawał składu to dziś byłbym co najmniej w czołówce 1 ligi... Myślę, że takie wypowiedzi są trochę przesadzone a sam w dalszym ciągu myślę, że była to dobra decyzja, gdyż oprócz składu nie miałem żadnego zaplecza (słaby poziom szkółki, mała hala). Dziś zbieram spore korzyści z tego posunięcia i dlatego jestem w takim a nie innym położeniu, czyli dosyć dobrym

3. A jak obstawiasz zwycięzcę pucharu? Twoim zdaniem będzie to SSK Calisia, Twój pogromca, czy wicelider polskiej ligi Spikopaths?

Nie zdziwię nikogo, jeśli powiem, że stawiam w roli faworyta drużynę Marka, ale Calisia w pucharze gra zupełnie inaczej niż w spotkaniach ligowych czy sparingach dlatego spodziewam się wyrównanego meczu, który nawet może zakończyć się zwycięstwem zawodników Kubasa.

4. Dlaczego zrezygnowałeś z pełnienia funkcji Cheat-Moderatora?

Generalnie bardziej zostałem namówiony do tej roli niż sam się na to zdecydowałem... Interesowała mnie jednak ta posada i bardzo się ucieszyłem, że zostałem wybrany, ale gdy zostały przydzielone mi obowiązki - nie byłem za bardzo w stanie się z nich wywiązać. Poza tym w VM'ie i tak już jestem Supporterem a dodatkowo z własnej inicjatywy spełniam sporo ról. Dlatego zrezygnowałem z tej funkcji. Nie mniej jednak dziękuję przede wszystkim Stelmachowi za cierpliwość do mojej osoby podczas tej krótkiej współpracy

5. Jaka jest Twoja taktyka na przyszłe sezony w przypadku awansu do 1 ligi lub gdy go nie zdobędziesz? Czy ze swojej szkółki juniorów wypuścisz młode utalentowane gwiazdy gotowe na walkę o mistrzostwo 1.1?

Awans planuję dopiero na przyszły sezon, gdy będę mocniejszy kadrowo. Z obecnym składem sądzę, że nie miałbym zbyt wielkich szans nawet na utrzymanie się, a nie mam zamiaru być czerwoną latarnią 1 ligi. Do 1 ligi awansuję dopiero, gdy będę przekonany o możliwości zaistnienia w niej na dłużej. Na przyszły sezon być może wypromuję jednego przyjmującego, który jednak będzie namiastką tego, co wypromuję za sezon lub dwa  Natomiast jeśli chodzi o taktykę wielosezonową - wszystko zależy głównie od przychodów. Gdy będę miał za dużo pieniędzy na koncie a nie będę potrzebował jakiegoś wzmocnienia do składu to zdecyduję się wybudować 20 lvl szkółki.

6. Przed dwoma sezonami zmieniłeś nazwę drużyny. Dlaczego akurat VC Dzikusy Chorzów, Frotto Chorzów było chyba dla Ciebie szczęśliwsze, w końcu pod tą nazwą wywalczyłeś awans do 1 ligi.

Zdecydowałem się na Dzikusów, bo te określenie w pewien sposób jest ze mną związane  Na co dzień dosyć często dokuczam ludziom, co prawda w większości przypadków w pozytywnym znaczeniu, ale jednak  Poza tym Frotto Chorzów kojarzyło mi się z drużyną, która swoją "potęgę" oparła na Liście Transferowej i miała sporo rekordów transferowych w wielu krajach, natomiast Dzikusy to w większości wychowankowie.

7. Jakie masz rady dla nowych użytkowników? Czy mają szansę aby za kilka sezonów jej klasą dorównać Dzikusom?

Myślę, że spokojnie mają na to szanse. Z mojej strony jedna, główna rada, dzięki której mam jakieś minimalne szanse na sukces: trzymajcie się założonych planów, nie zmieniajcie ich bez względu na wszystko. Wiele osób działa impulsywnie ze względu na osiągane wyniki i później nie realizuje, nie osiąga tego co chce i wydłuża sobie drogę do jakiegokolwiek sukcesu. No i rada dla wyjadaczy Listy Transferowej - nie przepłacajcie za zawodników z jednym, dwoma skillami na wysokim poziomie a resztą na poziomie słabym. On nie przyniesie wam dobrych wyników w ważnych meczach, gdy będą decydować szczegóły.

8. Czy prywatnie jesteś fanem siatkówki lub innego sportu?

Tak, jestem fanem siatkówki ale też wielu innych sportów jak piłka nożna, koszykówka, snooker, tenis i wiele innych  Sam trenowałem siatkówkę przez 3 lata razem z Kikijiki i copyletsgo, a jeszcze wcześniej 2 lata koszykówkę. Staram się bardzo często grać w cokolwiek lub pojeździć na rowerze, bo aktywność ruchowa jest dla mnie bardzo ważna. Wolę robić coś aktywnego i męczyć się niż siedzieć przed komputerem.

9. Czym na co dzień zajmuje się as_Przestworzy?

Mam na imię Patryk. Mieszkam sobie oczywiście w Chorzowie, choć ostatnio większość czasu spędzam w Katowicach. W grudniu skończę 20 lat i mam wiele pomysłów na przyszłość  Staram się być wyluzowanym człowiekiem, wesołym, żyjącym w zgodzie z większością, co jednak często mi nie wychodzi ze względu na mój dokuczliwy charakter  Jestem studentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku Zarządzanie sportem (1 rok) i jak każdy student lubię sobie poimprezować w dobrym towarzystwie  Ku mojemu smutkowi nie jestem w stałym związku z dziewczyną ale pracuję nad tym aby to zmienić  Z charakteru jestem bardzo ambitny, lecz ostatnio coraz bardziej leniwy (pewnie ze względu na prowadzony tryb życia)  W wolnym czasie lubię wyjść z domu i spotkać się ze znajomymi, pograć w piłkę odbijaną, rzucaną, kopaną i różnymi innymi  Jeśli chodzi o muzykę to najbardziej lubię hip-hop i rap, szczególnie amerykański, ale generalnie każdej muzyki jestem w stanie posłuchać w mniejszych bądź większych ilościach.

Dzięki za wywiad. Ze swojej strony życzę sukcesów i większej wiary w siłę swojej drużyny, naprawdę się to opłaca!

Bardzo dziękuję za zainteresowanie moją osobą i pozdrawiam wszystkich czytelników

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fp.pun.pl www.klanlegends.pun.pl www.deicide-online.pun.pl www.wiedzminpbf.pun.pl www.avatar-pbf.pun.pl